Naujienos   Marsh pasaulyje
 
Naujienos

DĖL ĮREGISTRAVIMO PVM MOKĖTOJAIS

Pranešame, kad 2010 m. sausio 20 d. Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė „Marsh Lietuva“ buvo užregistruota PVM mokėtoja. UAD BB „Marsh Lietuva“ suteiktas LT100005106712 PVM mokėtojo kodas.

Maloniai prašome mūsų įmonei rašomuose dokumentuose nuo 2010 m. sausio 20 d. nurodyti (jei reikia) PVM mokėtojo kodą LT100005106712.

Visi kiti įmonės duomenys: adresas, telefonas, faksas, banko rekvizitai, lieka nepasikeitę.

Dėkojame Jums už pasitikėjimą ir tikimės tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo.Vadovaujančių pareigūnų civilinės teisinės atsakomybės draudimas (D&O)

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į galimybę apdrausti valdybos ir tarybos narių civilinę teisinę atsakomybę

Įsigaliojęs Komercijos įstatymas, reglamentuojantis valdybos ir tarybos narių atsakomybę organizacijos savininkų, pačios organizacijos, darbuotojų, klientų ir visuomenės atžvilgiu, padidina jų atsakomybės riziką. Kiekvienas pareigūnas, priėmęs netinkamą ar klaidingą sprendimą, rizikuoja savo ir savo artimųjų turtu ir nuosavybe, kuri nėra ribojama. Valdybos ir tarybos narių civilinės teisinės atsakomybės draudimas (D&O) yra optimalus sprendimas šios rūšies rizikoms ir Marsh brokeriai gali padėti.

Atsižvelgus į šios draudimo rūšies specifiką, mes didžiuojamės, kad mūsų klientai patenkinti, nes bendradarbiaudami su Lietuvos, o dažnai ir užsienio draudikais sugebėjome surasti jiems geriausius sprendimus.

 

SURVEY OF RISK 2006

Marsh, pasaulinė rizikų specialistų lyderė, atliko platų tyrimą Centrinėje ir Rytų Europoje (CRE) ir atskleidė esminius neatitikimus tarp svarbių rizikų, kurias patiria apklaustos įmonės, ir įmonių galimybių šias rizikas valdyti.

Tyrimo rezultatai apibendrinti pranešime Rizikų valdymas: konkurencingumo pagerinimo galimybės Centrinėje ir Rytų Europoje. Buvo apklausta iš viso 1200 įvairių sektorių įmonių vadovų iš 12 valstybių CRE regione – apie jų požiūrį į rizikas, rizikos valdymo struktūras ir reikšmingiausias problemas, susijusias su rizikos valdymu.

 

Global Risks 2007 Report

MMC („Marsh and McLennan Companies“) yra Pasaulio ekonomikos forumo Globalinių rizikų tinklo narė; šio tinklo dalyvių atliktų įvairių rizikų tyrimų duomenys kiekvienais metais apibendrinami viename pranešime. Šių metų pranešime akcentuojamas rizikų judėjimas, galimų rizikų scenarijai ir rizikos mažinimas.

Daugiau informacijos, taip pat Global Risks 2007 Report galima atsisiųsti iš čia!

 

Marsh apžvalga – rizikos ir galimybės Tolimosios Azijos regione

The Asia Outlook – tai naujausia „Marsh“ paruošta rizikų ir galimybių apžvalga, skirta verslininkams, pageidaujantiems bendradarbiauti su Azijos regiono kompanijomis. Joje taip pat apžvelgiamos ekspertų nuomonės ir efektyvesnio rizikų valdymo nuorodos. Su tyrimu galima susipažinti spustelėjus ant nuorodos: The Asia Outlook!

 

Tyrimas - Liability Insurance Buyers Report, Europe 2006

Liability Insurance Buyers Report, Europe 2006 yra naujausias „Marsh“ tyrimas apie atsakomybės draudimo limitus, kuriuos įsigijo Europos verslininkai (įskaitant ir Lietuvos) bei šių limitų kainas ir kainų svyravimus. Šis tyrimas papildo pasaulinį tyrimą dėl atsakomybės limitų pasaulyje 2006 metais (Limits of Liability 2006), su kuriuo galima susipažinti „Marsh“ biure. Tyrimas siūlo išsamią analizę apie atsakomybės draudimą, jame pateiktos ne tik kainos, bet ir kainų ir nuostolių statistika bei smulki analizė pagal Europos regionus ir šalis. Norėdami smulkiau susipažinti su tyrimu (PDF formatu, anglų kalba), spauskite čia!

 

Tyrimas - Managing liability in the food and beverage sector

Managing liability in the food and beverage sector yra naujausias,  Europos regioną apimantis „Marsh“ tyrimas apie atsakomybės rizikas, atsakomybės draudimo limitus ir jų kainas konkrečioje srityje – maisto ir gėrimų sektoriuje. Šis tyrimas papildo „Marsh“ pasaulinį tyrimą Limits of Liability 2006 apie atsakomybės limitus pasaulyje 2006 metais. Be informacijos apie atsakomybės draudimo limitus ir jų kainas maisto ir bei gėrimų šakoje, tyrimas nušviečia įvairias šios šakos verslininkams aktualias problemas, tokias kaip su produkcijos atšaukimu susijusios rizikos, reputacijos griovimas, taip pat vis dar tobulinamų Europos SĄJUNGOS aktų įtaką procesams sektoriuje.

 

Tyrimas – Rizikų valdymas po Europos Sąjungos plėtros 

Bendradarbiaujant su The Economist Intelligence Unit atliktas tyrimas patvirtina, kad reikšmingiausios ir kartu specifiškiausios rizikos, kurios iš esmės aktualizavosi po Europos Sąjungos plėtros, susijusios su atsakomybe, kurią reglamentuoja Europos įstatymai vartotojų teisių, aplinkosaugos, įmonių valdymo, darbuotojų saugumo ir sveikatos apsaugos srityse.

 

Terorizmo grėsmė – reali rizika 

Teroristų planas susprogdinti savadarbius sprogmenis keliuose lėktuvuose, skrendančiuose iš Londono Heathrow oro uosto į JAV, dar kartą patvirtina, kokiame pavojingame pasaulyje mes gyvename ir dirbame. Į tai privalo atsižvelgti ir ūkinę veiklą vykdančios organizacijos, nes netikėti verslo trikdžiai gali atnešti didelių ir ne tik materialių nuostolių. „Marsh“, reaguodama į nesenus įvykius Londone, parengė pranešimą, kviečiantį organizacijas visame pasaulyje atkreipti dėmesį į savo pasirengimą tokiems įvykiams. Kviečiame ir Lietuvos įmones susimąstyti apie terorizmo pavojų. Skaitykite „Marsh“ parengtą medžiagą - The Aircraft Bomb Plot (PDF)!

 

 
Svetainės naudojino sąlygos | Privatumo politika | Autorių teises © 2014 Marsh Ltd. Visos teisės saugomos

Informacija klientui